O nas

Ponad 35 lat temu, w 1982 roku, zrodziło się marzenie o własnej firmie. Dzięki uporowi i wytrwałości przeistoczyło się w rzeczywistość. Zaczynaliśmy w starej kamienicy w samym sercu Warszawy na ulicy Pankiewicza. Wyposażeni w maszyny Romayor, Grafopress oraz pracownię zecerską. Przystąpiliśmy do zaopatrywania mieszkańców Warszawy w druki akcydensowe takie jak wizytówki i zaproszenia.

Rozwój firmy i coraz większe potrzeby lokalowe spowodowały, że zdecydowaliśmy się na kolejną dużą inwestycję – budowę własnego budynku produkcyjnego z częścią biurową. Był to rok 1990. Wraz z inwestycją w nową siedzibę nastąpiła wymiana parku maszynowego i wprowadzenie systemu CTP. Postawiliśmy nie tylko na druk, ale i uszlachetnianie. Zbudowaliśmy nowoczesną i kompleksową drukarnię offsetową z pełnym zapleczem introligatorskim na najwyższym technologicznie poziomie.

W 2014 roku kupiliśmy nowoczesną maszynę Ryobi 920 oraz naświetlarkę bezprocesową firmy Kodak. Posiadamy wdrożony system Kodak InSite. Pomimo wieloletniego doświadczenia cały czas się rozwijamy, uczymy i dalej uważamy, że jeszcze wiele może nas zaskoczyć, ponieważ wyobraźnia Klientów nie zna granic i takich Klientów lubimy.

Zapraszamy do współpracy!