O nas

Ponad 40 lat temu, w 1982 roku, zrodziło się marzenie o własnej firmie. Dzięki uporowi i wytrwałości przeistoczyło się ono w rzeczywistość. Tak powstała firma ABC Zakład Poligraficzny. Zaczynaliśmy w starej kamienicy w samym sercu Warszawy na ulicy Pankiewicza. Wyposażeni w maszyny Romayor, Grafopress oraz pracownię zecerską. Przystąpiliśmy do zaopatrywania mieszkańców Warszawy w druki akcydensowe, takie jak wizytówki i zaproszenia.

Rozwój firmy i coraz większe potrzeby lokalowe spowodowały, że zdecydowaliśmy się na kolejną dużą inwestycję – budowę własnego budynku produkcyjnego z częścią biurową. Był to rok 1990. Wraz z inwestycją w nową siedzibę nastąpiła wymiana parku maszynowego i wprowadzenie systemu CTP. Postawiliśmy nie tylko na druk, ale i na uszlachetnianie. Zbudowaliśmy nowoczesną i kompleksową drukarnię offsetową z pełnym zapleczem introligatorskim na najwyższym technologicznie poziomie.

Inwestycja w nowe technologie

W 2014 roku kupiliśmy nowoczesną maszynę Ryobi 920 oraz naświetlarkę bezprocesową firmy Kodak. Obecnie posiadamy także wdrożony system Kodak InSite. Pomimo wieloletniego doświadczenia cały czas się rozwijamy, uczymy i dalej uważamy, że jeszcze wiele może nas zaskoczyć, ponieważ wyobraźnia Klientów nie zna granic. Z chęcią podejmujemy się nawet nieszablonowych realizacji. Specjalizujemy się między innymi w usługach introligatorskich. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem Klientów. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że nasze produkty mają bezpośredni wpływ na wizerunek i funkcjonowanie wielu firm. Dokładnie więc wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i staramy się jak najlepiej zmaterializować ich wyobrażenia o produktach.

Zapraszamy do współpracy!